EcoGum Maxi

Urządzenie Ecogum MAXI to najszybszy sposób na skuteczne usuwanie gumy do żucia, lepkich etykiet oraz innych przyklejonych materiałów i substancji m.in. z betonu, asfaltu, kostki brukowej, drewnianych podłóg, kamienia naturalnego, mat wejściowych itp.

Opis produktu


Ecogum Maxi jest innowacyjnym urządzeniem, wykorzystującym technologię odparowywania gumy. Wygodny samodzielny plecak jest noszony przez operatora, co pozwala na pełną swobodę ruchów i łatwość użycia. Urządzenie jest przymocowane do ergonomicznej lancy zaprojektowanej specjalnie w celu zapewnienia szybkiej, niezawodnej i łatwej obsługi. Wbudowana szybka pompa, która podaje do 16 ml środka czyszczącego na minutę do lancy. W momencie kontaktu przez specjalnie zaprojektowaną szczotkę zamontowaną na końcu lancy wypływa środek roślinny o pH neutralnym w celu odparowania gumy do żucia, którą można następnie wyszczotkować. Połączenie ciśnienia, ciepła i roztworu czyszczącego oznacza, że ​​zlepek gumy można usunąć w ciągu kilku sekund - jeden pracownik może usunąć wiele gumy do żucia na godzinę bez zakłócania spokoju. To ponad dwukrotnie więcej niż najlepsze możliwe alternatywne produkty. Maszyna Ecogum eliminuje potrzebę stosowania węży wysokociśnieniowych, nieprzyjaznych chemikaliów i nadmiernego natrysku w niepożądanych przestrzeniach, dzięki czemu doskonale nadaje się do pracy w obszarach zaludnionych i ruchliwych.

 


Cechy i zalety

 • Bezpieczne dla środowiska
  Pomimo zastosowania gazu, ciepła i środków czyszczących, urządzenie jest bardzo bezpieczne, używamy certyfikowanego systemu o ciśnieniu do 1 bar-a, bezpiecznej mieszanki gazowej oraz środków czyszczących opartych o naturalne składniki.
   

 • Proste w użyciu
  Dzięki kompatybilnej budowie i zminimalizowanej obsłudze urządzenie Eco gum Maxi jest bardzo przyjazne w użytkowani i nie wymaga długiego czasu nauki obsługi.
 • Wygodna praca
  Wygodny niezależny plecak ze stelażem dystansujący urządzenie od pleców operatora. Taka konstrukcja pozwala na całkowitą swobodę ruchów i łatwość użycia do usuwania gumy do żucia, etykiet samoprzylepnych, plam olejnych, gumy i innych.
 • Czyszczenie w każdym terenie
  Bezprzewodowa praca Ecogum Maxi uzyskana dzięki dwóm niewielkim butlom z mieszanina gazu i pojemnemu akumulatorowi Li- lon czynią urządzenie doskonałym do zastosowania w każdym miejscu szczególnie
 • Długa żywotność baterii
  Dzięki najnowszemu wykonaniu akumulatora litowo-jonowego urządzenie bez najmniejszego problemu osiąga maksymalny czas pracy 8 godzin.
 • Dowolność ładowania
  Zastosowanie akumulatora litowo-jonowego pozwala na dowolne ładowanie w dogodnym momencie dla operatora.
 • Szybki czas ładowania akumulatora
  Parametry urządzenia ładującego umożliwia pełne naładowanie akumulatora w 4 godziny.
 • Sterownik ręczny
  Eco gum Maxi jest wyposażony w czytelny, ręczny panel sterujący. Dla wygody obsługującego panel sterujący jest zamontowany z pomocą przewodu z urządzeniem. Rozwiązanie to umożliwia sterowanie pracą Ecogum Maxi bez zdejmowania go z pleców operatora. Funkcje sterownika - sprawdzenie stanu naładowania akumulatora, uruchomienie urządzenia, uruchomienie modułu podgrzewającego i płynna regulacja środka czyszczącego.  • Narzędzie robocze
  Do zastosowania technologii na każdej powierzchni mamy do dyspozycji 3 rodzaje szczotek: do powierzchni twardych szczotka o włosiu drucianym, do powierzchni miękkich i tekstylnych 2 szczotki o włosiu polipropylenowym o różnym stopniu twardości.
 • Licznik godzin pracy
  Umożliwia kontrolę pracy, zlicza liczbę roboczogodzin użytkowania urządzenia.
 • Pakiet serwisowy do usuwania gum do żucia
  Umożliwia wygodne i łatwe zaplanowanie pracy. Pakiet serwisowy zawiera:
  4 x 2 litry środka czyszczącego,
  2 x kartusze 600 ml gazu,
  2 x szczotki druciane (do powierzchni twardych).
   

 

Specyfikacja techniczna

Napięcie ładowanie dla produktów z wymienną baterią (/V/Ah) Litowo-jonowy akumulator / 14.8 / 9
Typ ładowarki (V/Hz) 110 - 240 / 50 - 60
Czas pracy ciągłej na akumulatorze 8
Poziom ciśnienia akustycznego (dB (A)) 70
Moc grzałki (W) 1,5
Ciężar bez wyposażenia (kg) 9,5
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 250 x 300 x 550

 

 

Wyposażenie:

ładowarka
wąż parowy