EcoGum mini

Ekologiczne i kompaktowe urządzenie do usuwania gum do żucia, plam oleju czy samoprzylepnych etykiet. 

Opis produktu

Operator nosi wygodny, niezależny plecak, zapewniający całkowitą swobodę ruchów i łatwość użytkowania.

Urządzenie jest przymocowane do ergonomicznej lancy zaprojektowanej specjalnie w celu zapewnienia szybkiej, niezawodnej i łatwej obsługi przy maksymalnym usuwaniu gumy do żucia. 

Wyposażona jest w sprytną pompkę, która wtryskuje do lancy 16 ml roztworu na minutę, czyli dokładnie taką ilość, jaka jest wymagana do zapewnienia stałego źródła odparowanego roztworu. 

W miejscu kontaktu nasza specjalnie zaprojektowana szczoteczka emituje mieszankę pary o neutralnym i bezpiecznym pH, która odparowuje gumę do żucia, którą można następnie wyszczotkować. 

Połączenie ciśnienia, ciepła i roztworu czyszczącego oznacza, że ​​kawałek gumy można usunąć w ciągu kilku sekund – jeden pracownik sprzątający może usunąć wiele kawałków gumy na godzinę bez zakłócania spokoju publicznego. To ponad dwukrotnie większa wydajność w porównaniu z najlepszym możliwym produktem alternatywnym.

Maszyna Ecogum eliminuje potrzebę stosowania węży wysokociśnieniowych, nieprzyjaznych środków chemicznych i nadmiernego rozpylania w niepożądanych przestrzeniach, dzięki czemu doskonale nadaje się do pracy zarówno w zaludnionych, jak i ruchliwych obszarach. 

Wysoka jakość i solidna konstrukcja urządzenia EcoGum mini, zapewnia co najmniej cztery godziny ciagłej pracy.

 

Zalety naszej technologii:

  • Żadnego rozpylania wody – więc nie wszędzie są galony wody!
  • Nie jest wymagane żadne zewnętrzne źródło zasilania — nie ma więc żadnych długich przewodów powodujących ryzyko potknięcia ani hałaśliwych generatorów.
  • Żadnych wydmuchów piasku ze spoin – nie ma więc rzek piasku ani przesuniętych, nierównych kostek brukowych.
  • Nie ma potrzeby oddzielania obszarów do przechowywania, wszystko mieści się w plecaku.
  • Brak uszkodzeń powierzchni w wyniku mycia pod ciśnieniem.
  • Całkowicie cichy – czyszczenie można wykonywać w nocy.
  • Przenośny i bezpieczny – sprzątanie można przeprowadzić także w godzinach szczytu.
  • Przyjazny dla środowiska – nasz unikalny środek czyszczący jest wytwarzany ze źródeł odnawialnych i opiera się na cukrowym środku powierzchniowo czynnym, a nie na bazie oleju, co czyni go całkowicie biodegradowalnym.
  • Lanca czyszcząca nie ma ruchomych części – nie są wymagane żadne koszty serwisowania ani części zamienne.